• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Fyzika jako hravá věda

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu a čtvrtek 12. a 13. listopadu navštívil naší školu popularizátor vědy a fyziky pan Radek Chajda. Jedná se o autora knížek plných zajímavých pokusů, jeho programy se zajímavými pokusy mohly děti vidět dokonce v televizi. Ačkoli je to také učitel, jeho hodina nebyla pro žáky II. stupně vůbec nudná.

Viděly výbuch, jednoduchý lampion štěstí, dokonce si ve škole opekly marshmallows. Společně si žáci vytvořili jednoduché letadýlko barevné maxioko, ti starší si zkusili zapojit skutečné vypínače a žárovky tak, aby fungovaly. Dozvěděli se tak spoustu nových poznatků z fyziky, aniž by strávili nudnou hodinu. Na konci každé hravé hodiny žáci dokonce prosili pana experimentátora, aby zůstal ještě další hodinu.

L. Zárubová

Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda
Hravá věda

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 10

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 366

Celkový počet návštěv: 168536