• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Výstava lidských těl

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek 20. listopadu se čtyřicet žáků z 8. a 9. tříd vydalo do Brna na výstavu BODIES REVEALED.  Osmáci  totiž v přírodopise právě probírají lidské tělo, deváťáci si  znalosti lidské anatomie mohli zajímavě  oprášit. Na úžasných exponátech ze skutečných vypreparovaných těl jim studentky medicíny vysvětlovaly funkce jednotlivých orgánů a orgánových soustav, podstatu některých známých onemocnění, ale i dopad nezdravého životního stylu na zdraví člověka.  

Po nezbytné zastávce  na občerstvení se žáci vydali do Moravského zemského muzea, kde si prohlédli přírodovědné expozice – vycpaniny savců a ptáků ČR a veliká akvária s živými rybami. Protože někteří  navštívili moravskou metropoli poprvé, čekala je procházka po nejznámějších pamětihodnostech. Vyšplhali na věž katedrály sv. Petra a Pavla, v budově staré radnice viděli brněnského draka, na náměstí se marně snažili uhodnout čas na moderním „orloji“. Celý výlet skončil  pohledem na osvětlené  večerní  Brno z vyhlídky na hradbách Špilberka. Fotogalerie bude doplněna v pondělí

H. Reichová

Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl
Výstava lidských těl

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 23

Včerejší návštěvy 41

Návštěvy tento měsíc: 420

Celkový počet návštěv: 168590