• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Výtvarná soutěž "Vyrábíme společně Betlém"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci naší školy se zúčastnili výtvarné soutěže "Vyrobíme společně Betlém". Soutěž byla určena pro jednotlivce i pro školní kolektivy žáků. Úkolem bylo prostorově ztvárnit jednu, či více postaviček z Betléma. Žáci 3.C a 6.C společně zhotovili Tři krále, nesoucí dary.

Žáci 3.C v pracovním vyučování zhotovili těla postaviček technikou kašírování a žákyně (Nikol Kuřavová, Simona Goronová, Vanesa a Veronika Majerčáková, Amálie Kasková, Sára Bernovská ) z 6.C poté zhotovily oděv a celkový ráz figurek.
Z 50 zúčastněných škol, bylo vybráno 12 školských kolektivů, které získaly finanční odměnu 2 000,- Kč na nákup v AVION SHOPPING PARKU Ostrava. Mezi vítězné kolektivy jsme se dostali i my. Cenu si žákyně 6.C osobně převzaly 7. 12. 2014 z rukou organizátorů RIGHT POWER a moderátora Hit rádia Orion .

Vítězům gratuluji!

A. Mičíková

 

Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém
Vyrábíme společně Betlém

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 9

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 187

Celkový počet návštěv: 168357