• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Vánoční dílny se vydařily

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Stalo se již tradicí, že se v předvánočním čase konají na naší škole Vánoční dílny. Nebylo tomu jinak ani v tomto roce.
Ve středu od 16.00 hod. se škola otevřela dětem a rodičům. Ve vestibulu školy si zazpívali koledy, ve třídách si mnozí vyrobili vánoční dekoraci nebo krásný výrobek, který si odnesli domů. Po prohlídce tříd a nákupu vánočních ozdob, které vyrobili spolu s dětmi paní vychovatelky ze školní družiny, se mohli návštěvníci občerstvit u stánku Klubu rodičů a přátel školy. Málokdo pohrdl vánočním punčem, koláči, perníčky a muffiny, které pomohli upéct rodiče našich žáků. 
Velmi nás potěšila návštěva paní místostarostky Mgr. Zuzany Bajgarové. 
Po skončení Vánočních dílen jsme si před školou zazpívali vánoční koledy v rámci projektu "Česko zpívá koledy". Byla to příjemná tečka za příjemně stráveným odpolednem.

V rámci Vánočních dílen probíhal i den otevřených dveří, školu tedy navštívili i budoucí prvňáčci s rodiči. Ti měli možnost prohlédnout si jednotlivé učebny, tělocvičnu, byli seznámeni s chodem školy, výukou. Samozřejmě byl i dostatek prostoru na zajímavé dotazy, které jsme se snažili rodičům zodpovědět. 

Všem, kteří nás přišli podpořit na naše Vánoční dílny, moc děkujeme a věříme, že se zase společně sejdeme při dalších akcích školy. Velké poděkování patří všem žákům školy, pedagogům a rodičům, kteří se na přípravě a průběhu jarmarku podíleli.

Mgr. Hana Petrová
ředitelka školy

Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny
Vánoční dílny

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 12

Včerejší návštěvy 50

Návštěvy tento měsíc: 368

Celkový počet návštěv: 168538