• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Vánoční jarmark na Střední škole společného stravování

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

17. 12. žáci 8.A a 9.B navštívili vánoční jarmark připravený studenty Střední školy společného stravování v Ostravě - Hrabůvce. Vyzkoušeli si některé činnosti související s obory studovanými na střední škole - polevou zdobili perníky, vyráběli dekorace pro sváteční stůl, modelovali figurky z marcipánu. Studenti SŠSS připravili pro návštěvníky živý betlém, zpívání koled, ale i chutné občerstvení.

Součástí jarmarku byla soutěž v pletení vánočky. Naše škola byla zastoupena třemi družstvy, na ocenění jsme sice nedosáhli, ale i tak byly naše vánočky krásné a velmi chutné. Na závěr si žáci prohlédli odborné učebny a byli seznámeni s možnostmi studia.

H.Reichová

Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS
Vánoční jarmark na SŠSS

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 11

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 189

Celkový počet návštěv: 168359