• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Porubská zpívala koledy

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Základní škola Porubská se před Vánoci připojila k celostátní akci Česko zpívá koledy. Po ukončení Vánočních dílen 10.prosince se děti, rodiče i učitelé sešli v 18 hodin před školou, aby si zpříjemnili předvánoční atmosféru. Za doprovodu školního sboru se, stejně jako i na dalších místech v republice a dokonce i na několika místech v zahraničí, zazpívalo několik koled, od "Narodil se, Kristus pán" až po "Veselé Vánoce".

Při zpěvu poslední koledy byly podpáleny prskavky, které ještě více připomněly blížící se svátky a přivolaly ducha Vánoc. Všichni účastníci byli nadšení a shodli se, že se akce příští rok zopakuje.

L. Zárubová

Česko zpívá koledy
Česko zpívá koledy
Česko zpívá koledy

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 36

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 508

Celkový počet návštěv: 167184