• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Zlatá cesta pokračuje :-)

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Hned z kraje nového roku pokračovala florbalová soutěž chlapců 8. a 9. tříd okresním kolem. Naši kluci ukázali, že jsou tým a bez jediné prohry postoupili do krajského kola v Kopřivnici. Radost nám trochu kazí fakt, že termín byl stanoven na jarní prázdniny.

Naši školu reprezentovali: Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Daniel Kunc, Šimon Vlach, Vojtěch Polášek, Lukáš Martiňák, Luboš Nguyen, Matěj Namyslo, Tadeáš Janík, Marek Zicháček, Adam Trnčák, Alexandr Vávra, Jan Telnar a Filip Konečný. Chlapcům patří velký dík a gratulace.

E. Koloničná

Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 23

Včerejší návštěvy 41

Návštěvy tento měsíc: 420

Celkový počet návštěv: 168590