• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Zlatá cesta pokračuje :-)

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Hned z kraje nového roku pokračovala florbalová soutěž chlapců 8. a 9. tříd okresním kolem. Naši kluci ukázali, že jsou tým a bez jediné prohry postoupili do krajského kola v Kopřivnici. Radost nám trochu kazí fakt, že termín byl stanoven na jarní prázdniny.

Naši školu reprezentovali: Lukáš Homola, Matyáš Šindler, Daniel Kunc, Šimon Vlach, Vojtěch Polášek, Lukáš Martiňák, Luboš Nguyen, Matěj Namyslo, Tadeáš Janík, Marek Zicháček, Adam Trnčák, Alexandr Vávra, Jan Telnar a Filip Konečný. Chlapcům patří velký dík a gratulace.

E. Koloničná

Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje
Zlatá cesta pokračuje

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 19

Včerejší návštěvy 19

Návštěvy tento měsíc: 575

Celkový počet návštěv: 131962