• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Sbírka pro Filipíny

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V prosinci odstartovala na naší škole sbírka v rámci projektu Helping hand for Guimaras, který organizuje Matiční gymnázium. Žáci, ale i učitelé pilně sbírali školní pomůcky – pastelky, tužky, sešity, ale i sladkosti, hračky či omalovánky. Pro filipínské kamarády přidali žáci také dopisy psané v angličtině. Před Vánoci si všechny nasbírané věci, vyzvedla paní Pospěchová, která zajistí jejich dopravu a rozdělení mezi potřebné děti. První várka námi vysbíraných věcí dorazí na Filipíny již v březnu.

Děkujeme všem, kteří přispěli potřebným dětem čímkoli, jmenovitě pak Michalovi Poláškovi (1.A), Tereze Sedláčkové, Nině Petrové, Nikole a Nině Válkovým, Karlíně Synkové, Kláře Jančové, Kláře Toové (všechny 4.A), Heleně Zlatníkové (5.B), Nguenu Trong Tran, Karolíně Foldynové, Rozálii Kaskové, Kateřině Kubíčkové (všichni 5.C), Sabině Kovářové a Adamovi Zajíčkovi (oba ze 6.A), Sáře Bernovské a Janu Szostkovi (oba z 6.C), Jakubovi Češkovi ze 7.B, celé třídě 7.A, Sabině Fronové, Vendule Šilhárové, Richardu Václavkovi (všichni z 8.A), Radku Dedkovi, Nikole Kliské, Michalu Pindurovi, Lucii Soukupové, Patriku Raškovi a Grishovi Hovhannisyanovi (všichni z 8.C), Vojtovi Poláškovi z 9.A a celé třídě 9.B. Rovněž děkujeme za přispění paní učitelce Mičíkové, Reichové a Šuškové.
Kdo chtěl přispět a nestihl to, nemusí věšet hlavu, sbíráme stále!

L. Zárubová

Filipíny
Filipíny

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 255

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5235

Celkový počet návštěv: 153613