• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Sbírka pro Filipíny

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V prosinci odstartovala na naší škole sbírka v rámci projektu Helping hand for Guimaras, který organizuje Matiční gymnázium. Žáci, ale i učitelé pilně sbírali školní pomůcky – pastelky, tužky, sešity, ale i sladkosti, hračky či omalovánky. Pro filipínské kamarády přidali žáci také dopisy psané v angličtině. Před Vánoci si všechny nasbírané věci, vyzvedla paní Pospěchová, která zajistí jejich dopravu a rozdělení mezi potřebné děti. První várka námi vysbíraných věcí dorazí na Filipíny již v březnu.

Děkujeme všem, kteří přispěli potřebným dětem čímkoli, jmenovitě pak Michalovi Poláškovi (1.A), Tereze Sedláčkové, Nině Petrové, Nikole a Nině Válkovým, Karlíně Synkové, Kláře Jančové, Kláře Toové (všechny 4.A), Heleně Zlatníkové (5.B), Nguenu Trong Tran, Karolíně Foldynové, Rozálii Kaskové, Kateřině Kubíčkové (všichni 5.C), Sabině Kovářové a Adamovi Zajíčkovi (oba ze 6.A), Sáře Bernovské a Janu Szostkovi (oba z 6.C), Jakubovi Češkovi ze 7.B, celé třídě 7.A, Sabině Fronové, Vendule Šilhárové, Richardu Václavkovi (všichni z 8.A), Radku Dedkovi, Nikole Kliské, Michalu Pindurovi, Lucii Soukupové, Patriku Raškovi a Grishovi Hovhannisyanovi (všichni z 8.C), Vojtovi Poláškovi z 9.A a celé třídě 9.B. Rovněž děkujeme za přispění paní učitelce Mičíkové, Reichové a Šuškové.
Kdo chtěl přispět a nestihl to, nemusí věšet hlavu, sbíráme stále!

L. Zárubová

Filipíny
Filipíny

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 11

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 189

Celkový počet návštěv: 168359