• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Přednáška „ZDRAVÉ ZUBY“

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Z čeho se zub skládá? Proč se tvoří zubní kaz? Jak si správně čistit zuby a kolikrát denně? Nejen na tyto otázky dostali žáci 1. až 6. ročníku odpověď během zajímavé přednášky s názvem „ Zdravé zuby“. Studenti stomatologie Univerzity Palackého v Olomouci ve své prezentaci žákům vysvětlili složení zubů i vznik zubního kazu.

Poté žákům předvedli techniku správného a dokonalého čištění zubů. Zároveň jim ukázali nejvhodnější zubní kartáček. Tato beseda přinesla žákům velkou inspiraci i důležité informace, které povedou k jejich kvalitní zubní hygieně.

P. Polášková

Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 9

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 187

Celkový počet návštěv: 168357