• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Přednáška „ZDRAVÉ ZUBY“

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Z čeho se zub skládá? Proč se tvoří zubní kaz? Jak si správně čistit zuby a kolikrát denně? Nejen na tyto otázky dostali žáci 1. až 6. ročníku odpověď během zajímavé přednášky s názvem „ Zdravé zuby“. Studenti stomatologie Univerzity Palackého v Olomouci ve své prezentaci žákům vysvětlili složení zubů i vznik zubního kazu.

Poté žákům předvedli techniku správného a dokonalého čištění zubů. Zároveň jim ukázali nejvhodnější zubní kartáček. Tato beseda přinesla žákům velkou inspiraci i důležité informace, které povedou k jejich kvalitní zubní hygieně.

P. Polášková

Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby
Zdravé zuby

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 19

Včerejší návštěvy 19

Návštěvy tento měsíc: 575

Celkový počet návštěv: 131962