Skřivánek 2015

Ve dnech 2. 2. – 4. 2. 2015 probíhal 25. ročník soutěže ve zpěvu lidových písní pro žáky základních a středních škol SKŘIVÁNEK 2015 ve společenském sále Domova Slunečnice Ostrava. Naši školu ZŠ Porubská 832 úspěšně reprezentovaly žákyně v I., II. a III. věkové kategorii.

Porota pochválila výkony našich žákyň za kultivovaný projev a krásnou barvu hlasu, zvláště pak žákyni Kláře Hermanové byla nabídnuta jednou z porotkyň další spolupráce na rozvoji jejího pěveckého talentu.

Za I. kategorii žákyně 1. B třídy Agáta Smolíková za klavírního doprovodu p. uč. Marie Havránkové.
Za II. kategorii žákyně 4. B třídy Stella Polášková za klavírního doprovodu p. uč. Marie Havránkové.
Za III. kategorii žákyně 9. A třídy Klára Hermanová za klavírního doprovodu p. uč. Hany Krahulové.

M. Havránková

Skřivánek 2015