• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Stále sbíráme věci na Filipíny

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Jak všichni víte, před Vánoci u nás na škole probíhala sbírka školních pomůcek pro děti na Filipínách. Nasbíralo se opravdu hodně věcí a tímto ještě jednou všem, kdo přispěli, děkujeme. Po domluvě s paní Pospěchovou, která má celou sbírku na starosti, máme pro vás dobrou zprávu – sbírka pokračuje!

Můžete tedy opět nosit školní pomůcky (tužky, pastelky, fixy, barvy, papíry, sešity…), ale tentokrát také hračky, sportovní vybavení (míče, pálky…), koloběžky, kolečkové brusle, hudební nástroje či sladkosti (třeba na čokoládu tam děti koukají jako na zázrak – když už v obchodě je, tak je strašně drahá). U těch je však nutné, aby měly co nejdelší dobu trvanlivosti (minimálně červen 2015). Věci nemusí být nové, ale prosím, nenoste věci nefunkční - autíčka bez koleček, nepíšící fixy… Z takových věcí děti mít radost nebudou. Také nenoste zimní vybavení (boby, lyže…) – na Filipínách jsou teploty poměrně vysoké a sníh neznají 
Každý příspěvek bude vítán v kabinetě č.306 u p.uč. Zárubové.
DĚKUJEME!!!
Kdo má zájem, může se podívat na http://www.helpguimaras.com/ - je tam mimo jiné i fotogalerie.

Helping hand for Guimaras

L. Zárubová

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 47

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 2011

Celkový počet návštěv: 147904