• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Michael Kijanica je halovým Mistrem ČR!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Důkazem toho, že s atletikou lze úspěšně pokračovat i po absolvování sportovní školy Porubská 832, je náš bývalý žák Michael Kijanica, člen partnerského oddílu Atletika Poruba. Na letošním halovém Mistrovství České republiky zvítězil v běhu na 60 m překážek a stal se tak již podruhé Mistrem ČR!!! Michalovi gratulujeme a věříme, že pro naše další malé atlety v atletických třídách je Michael správnou motivací.

Ing. T. Břeský
předseda oddílu Atletika Poruba

KIJ1

KIJ2

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 9

Včerejší návštěvy 38

Návštěvy tento měsíc: 187

Celkový počet návštěv: 168357