• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Jen krůček k vítězství

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Středa 18.2.2015 připadla na jarní prázdniny, což byl termín krajského finále ve florbalu žáků osmých a devátých tříd. Naše škola vyhrála nejprve obvodní, pak oblastní a nakonec okresní kolo a připadla ji tak čest hájit barvy okresu Ostrava v Kopřivnici, kde se toto finále konalo na ZŠ Emila a Dany Zátopkových.

Po registraci na turnaji, byly všechny týmy rozlosovány do dvou základních skupin, z nichž pak vyšli účastníci semifinálových bojů a bojů o konečné umístění. Nejprve jsme se utkali se ZŠ Alšova z Kopřivnice, kterou jsme výborným výkonem přehráli 3:0. Následoval zápas proti ZŠ Ke Studánce z Orlové, se kterou jsme remizovali 2:2, což nám nakonec stačilo k prvnímu místu ve skupině. S napjetím jsme čekali na soupeře z druhé skupiny, kde byla situace zamotanější a my do poslední chvíle nevěděli, kdo to bude.

Do semifinále se nakonec probojovali hráči ze ZŠ TGM z Frýdlantu nad Ostravicí. Hra měla jednoznačný vývoj a soupeři jsme nedali šanci a porazili jej 5:1. Zbýval před námi poslední krok. Finálové utkání. Soupeř ze ZŠ U hriště z Kylešovic u Opavy měl v týmu běhavé hráče a výborného gólmana. My rovněž a dramatické utkání skončilo smírně 1:1. Jenomže to v krajském finále není možné. Jeden tým musí vyhrát a tak došlo na nájezdy. Bohužel v této disciplíně jsme neměli tolik sportovního štěstí a podlehli jsme 1:2. Škoda, ale bylo to krásné a napínavé až do samotného závěru.

Co říci závěrem? Děkuji zúčastněným hráčům L. Homolovi, Š. Vlachovi, M. Šindlerovi, J. Telnarovi, B. Brettschneiderovi, F. Pavlusovi, F. Pachnerovi a D. Kuncovi za odvedený sportovní výkon a vzornou reprezentaci naší ZŠ. Škoda jen, že hráčů nebylo více, protože trocha sil, která nám v posledním zápase chyběla, mohla rozhodnout jinak o umístění na stupních vítězů.

 Pan Šindler

Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství
Jen krůček k vítězství

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 116

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 641

Celkový počet návštěv: 154266