• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Aleš Hrdlička Challenge

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 20. března 2015 se tříčlenné družstvo našich žáků ve složení Tomáš Sebera, Kateřina Váchová a Tadeáš Buzek zúčastnilo anglické vědomostní soutěže Aleš Hrdlička Challenge. Téma letošního klání znělo Life in the Future – Život v budoucnosti.

Naši žáci museli prokázat nejen své jazykové dovednosti, ale důkladně prověřili i své znalosti z jiných předmětů a oborů. Pokusili se například zavzpomínat na zásadní vědecko-technické objevy z historie a přiřadit je k jejich vynálezcům; na jiném stanovišti se zase věnovali nejnovějším vynálezům, které již ovlivňují nebo velmi pravděpodobně významně ovlivní naši budoucnost. Výborně si vedli při identifikaci filmů se sci-fi tematikou i při poslechu písně zpívané „robotem“ (u které se také vcelku dobře pobavili).

Po prezentaci jazykové školy Hello, kdy měli účastníci možnost uvědomit si nutnost jazykového vzdělávání pro svůj osobní i budoucí pracovní život, byly vyhlášeny výsledky soutěže. Na stupně vítězů jsme bohužel nedosáhli, neboť jsme obsadili „bramborové“ čtvrté místo, ale rozhodně jsme neodcházeli zklamaní, protože jsme prožili příjemné dopoledne a rádi jsme poměřili své síly s ostatními ostravskými školami, mezi kterými nechyběla ani víceletá gymnázia či školy s rozšířenou výukou jazyků, a obohatili jsme se o nové poznatky a vědomosti.

Eva Kyprová

ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE
ALEŠ HRDLIČKA CHALLENGE

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 190

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4645

Celkový počet návštěv: 153023