• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Stále pomáháme Guimaras

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Když se na podzim letošního školního roku rozjížděla sbírka školních pomůcek pro filipínské děti na ostrově Guimaras, nikdo netušil, jak velký úspěch bude mít a kolik věcí se nasbírá. A protože na Filipínách opravdu ocení každou věc, sbírka stále trvá! Pořád sbíráme školní a sportovní pomůcky, hračky, sladkosti a drogerii, ale nově také kuchyňské náčiní (příbory, hrnce, plastové misky), trvanlivé potraviny či zdravotnický materiál.

Ještě do konce školního roku by měli žáci obdržet dopisy od dětí z Filipín, kterým psali před Vánoci. A že život na Filipínách není lehký, se můžete přesvědčit čtením dopisu od paní Pospěchové, která celou pomoc organizuje.
Své příspěvky do sbírky můžete nosit paní učitelce Zárubové do kabinetu 306 ve 2.patře. Budeme vděčni za každou pastelku!

Dopis z Filipín

L. Zárubová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 229

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5209

Celkový počet návštěv: 153587