Stále pomáháme Guimaras

Když se na podzim letošního školního roku rozjížděla sbírka školních pomůcek pro filipínské děti na ostrově Guimaras, nikdo netušil, jak velký úspěch bude mít a kolik věcí se nasbírá. A protože na Filipínách opravdu ocení každou věc, sbírka stále trvá! Pořád sbíráme školní a sportovní pomůcky, hračky, sladkosti a drogerii, ale nově také kuchyňské náčiní (příbory, hrnce, plastové misky), trvanlivé potraviny či zdravotnický materiál.

Ještě do konce školního roku by měli žáci obdržet dopisy od dětí z Filipín, kterým psali před Vánoci. A že život na Filipínách není lehký, se můžete přesvědčit čtením dopisu od paní Pospěchové, která celou pomoc organizuje.
Své příspěvky do sbírky můžete nosit paní učitelce Zárubové do kabinetu 306 ve 2.patře. Budeme vděčni za každou pastelku!

Dopis z Filipín

L. Zárubová