• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Přijďte mezi nás!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve školním roce 2015 / 2016 nabízíme studium ve třídě pro sportovně talentovanou mládež se zaměřením na atletiku. Do této třídy také přijímáme sportovně talentované děti se zájmem o sport, kteří jsou registrovaní v různých sportovních klubech. Škola má výborné studijní a sportovní výsledky se zaměřením nejen na atletiku. Škola spolupracuje s oddílem Atletika Poruba o.s.. Sportovní středisko se třídou pro sportovně talentovanou mládež jsou základním článkem péče o sportovně talentovanou mládež v Ostravě. Podrobnější informace naleznete zde.

P. Polášková

buzek

foto: www.atletikaporuba.cz

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 234

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5214

Celkový počet návštěv: 153592