• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Orientační běh v Bělském lese

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Naše družstvo sestaveno z atletů 6. – 8. ročníku se zúčastnilo závodu v orientačním běhu.
Závodili Kateřina Holonová 7.A, Dan Kovář 6.A, Sabina Kovářová 7.A, Vendula Šilhárová 8.A, Pavel Vacek 8.A. Pro všechny to byla nová zkušenost. Všichni jsou zvyklí závodit na atletickém ovále nebo v přespolním běhu. V tomto závodě se museli vypořádat s mapou, buzolou a terénem.

 

V členitém okolí Bělského lese měli nejrychleji nalézt své kontroly, kterých nebylo zrovna málo (9 – 11). Museli se orientovat v prostoru, zvládnout práci s buzolou. Přípravou pro tento běh byly hodiny zeměpisu, kdy paní učitelky učily žáky rozeznat měřítka map, zvládnout práci s buzolou a rozeznat znaky v mapě. Nedílnou součástí byla atletická příprava, která napomohla k zvládnutí celé tratě ve výborných časech.
Chtěl bych poděkovat paním učitelkám zeměpisu a trenérům za přípravu na tento závod.

D. Kiesewetter

Orientační běh v Bělském les...
Orientační běh v Bělském les...
Orientační běh v Bělském les...
Orientační běh v Bělském les...
Orientační běh v Bělském les...
Orientační běh v Bělském les...
Orientační běh v Bělském les...

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833