Anglický slavík 2015

Dne 28.4.2015 naše žákyně reprezentovaly naši školu v městském kole pěvecké soutěže "ENGLISH NIGHTINGALE 2015" na Základní škole Gajdošova.

V 1. kategorii- mladších žáků nás reprezentovala Tereza Zemánková ze třídy 7.B. I když nezískala ocenění, zaslouží si velkou pochvalu za snahu a odvahu, protože i přes zdravotní handicap- nachlazení- sklidila bouřlivý potlesk diváků.

Ve 2. kategorii- starších žáků zazpívala Klára Hermanová ze třídy 9.A a v obrovské konkurenci si za svůj skvělý pěvecký výkon vybojovala krásné 3. místo !

V 1. kategorii pěveckých skupin soutěžily dívky ze třídy 7.A ve složení : Markéta Synková, Viktorie Freislerová, Kateřina Holonová a umístily se na nádherném 2.místě !

Všem žákyním blahopřejeme a jsme rádi, že na naší škole, která je zaměřena na atletiku máme i výrazné talenty pěvecké.

M. Havránková

sl1