• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Okresní kolo Fyzikální olympiády

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Na konci března se žáci třídy 8. A zúčastnili okresního kola Fyzikální olympiády.  Po úspěšném zvládnutí kola domácího se Viktor Byrtus, Denisa Novotná, Barbora Paletová a Linda Školová vydali do Střediska volného času Ostrčilova, kde se konalo kolo okresní. V něm už byly úlohy o poznání těžší, všem daly zabrat, i časová dotace na 4 úlohy byla 4 hodiny. A ačkoli se ani jeden ze zástupců naší školy neumístil na stupních vítězů, všichni získali navíc cenné zkušenosti a třeba se příští rok zadaří víc.

L. Zárubová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 79

Návštěvy tento měsíc: 1354

Celkový počet návštěv: 130692