• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Exkurze na letiště Mošnov

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 11.5. jsme my , třída 3.A , měli možnost podívat se do „zákoutí“ našeho ostravského letiště. Dvoupatrovým vlakem jsme vyrazili se svinovského nádraží směr Mošnov.V letištní hale nás uvítala milá paní mluvčí letiště a provedla nás halou, zvážila nás místo zavazadel, prošli jsme všichni přes letištní kontrolu i detektorem. Poté nás zavedla do hasičárny, kde nám hasiči předvedli speciální hasící vůz jen pro letadla.

Nakonec jsme si zahráli na letadlo a jeli jsme autobusem po přistávací dráze, kde náš “ let“ řídila řídící věž. Také už víme, co si sebou vzít na dovolenou, co raději nechat doma a také které dárky si můžeme ze zahraničí přivést a které raději ani nekupovat.
Odjížděli jsme plni dojmů, zážitků, nových informací a se spoustou fotografií.

J. Šodková 

Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov
Letiště Mošnov

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 218

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5198

Celkový počet návštěv: 153576