• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Finále soutěže "Příroda s otazníky"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

21. 5. proběhlo finálové kolo soutěže Příroda s otazníky pořádané Střediskem přírodovědců v Ostravě - Porubě . Z minulého kola postoupilo 10 tříčlenných družstev žáků 7. ročníků ostravských škol včetně 3 družstev naší školy. Děti v krásné přírodě Poodří, ale bohužel za nepříznivého počasí, absolvovaly přírodovědnou stezku s úkoly a poznávačku přírodnin.

Nakonec se naše družstvo ( Zuzana Filáková, Tereza Zemánková a Eva Viltavská) umístilo na krásném 3. místě. Zvláštní uznání patřilo i Veronice Dřezové, která celou trasu prošla s berlemi a ortézou. Kromě drobných cen naše úspěšná děvčata vyhrála poukaz na výlet do neznáma. Gratulujeme k úspěchu a přejeme šťastnou cestu!

H. Reichová

dip1

pok1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 41

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 2005

Celkový počet návštěv: 147898