• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Slavnostní vyhodnocení projektu "Ostrava fandí hokeji"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Naše škola se, jako jedna z dalších osmadvaceti, zúčastnila projektu města Ostravy k Mistrovství světa v hokeji. Úkolem každé školy bylo co nejlépe splnit zadání úkolů, získat v nich co nejlepší hodnocení a co nejvíce bodů a v celkovém součtu být co nejlepší. Ceny byly více než lákavé – krom věcných cen věnovaných svazem ledního hokeje mohly nejlepší školy získat finanční odměnu.

Soutěžilo se ve čtyřech disciplínách – žáci měli vytvořit velkoplošný plakát s hokejovým motivem, trojrozměrné maskoty šampionátu Boba a Bobka, vytvořit co nejlepší atmosféru na zápase Bělorusko – Norsko, kterého měli jedinečnou možnost se zdarma zúčastnit, a získat co nejvíce bodů v hlasování na Facebooku. Děti z naší školy se všech úkolů zhostily s nadšením a na výsledcích soutěže to bylo znát.
Ačkoli jsme neobsadili bodované příčky s plakátem, na hokejovém utkání byli žáci pořádně slyšet a jejich fandění vyneslo škole 9. místo. Ale v dalších disciplínách se vedlo ještě lépe. Na Facebooku se naši žáci projevili jako nejsnaživější a díky nim se povedlo našim výtvorům získat nejvíce „lajků“. Odbornou porotu pak oslovili naši maskoti a ocenila je rovněž prvním místem a nejvíce body.
Po sečtení bodů za všechny disciplíny se předávaly výhry. A kromě toho, že paní ředitelka převzala poháry za dvě první místa, odnesla si pro naši školu i největší pohár za celkové první místo! K němu náležela i finanční odměna 30 000 Kč pro školu.


Děkujeme všem, kteří nás podpořili v hlasování a všem dětem, které měly na úspěchu nemalý podíl.
Reportáže a fotky z předávání cen najdete na http://polar.cz/porady/regionalni-zpravy/regionalni-zpravy-polar-26-05-2015-17-00 (od 7:40 min), na stránkách Ostravy http://www.ostrava.cz/cs/o-meste/aktualne/sportovne-nadane-deti-si-ms-v-hokeji-uzily či na Facebooku https://www.facebook.com/mesto.ostrava/posts/896584433713440 .

 

 

hp2

hok1

hok2

hp1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 192

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5172

Celkový počet návštěv: 153550