• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hurá na Zlatou tretru

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Den před největším ostravským atletickým svátkem naši páťáci závodili ve Vítkovicích se šestnácti dalšími školami v těchto disciplínách – hodu raketkou, hodu plným míčem, skoku z místa, štafetovém běhu přes překážky a překážkové dráze. Spolupracovali s velkým nadšením a jako tým se umístili na báječném 2. místě.

Měli jedinečnou šanci získat autogram od olympijského vítěze v hodu oštěpem z Londýna 2012 Keshorna Wallcotta a vítězky 100m překážek Shariky Nelvis a získali vstupenky na celý program Zlaté tretry 2015. Pohár převzali přímo z rukou oštěpařské legendy Jana Železného a svým podpisem jim jej posvětil samotný USAIN BOLT!!

V. Šušková

zz3

zz7

zz1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 80

Včerejší návštěvy 85

Návštěvy tento měsíc: 2280

Celkový počet návštěv: 148173