• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hurá na Zlatou tretru

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Den před největším ostravským atletickým svátkem naši páťáci závodili ve Vítkovicích se šestnácti dalšími školami v těchto disciplínách – hodu raketkou, hodu plným míčem, skoku z místa, štafetovém běhu přes překážky a překážkové dráze. Spolupracovali s velkým nadšením a jako tým se umístili na báječném 2. místě.

Měli jedinečnou šanci získat autogram od olympijského vítěze v hodu oštěpem z Londýna 2012 Keshorna Wallcotta a vítězky 100m překážek Shariky Nelvis a získali vstupenky na celý program Zlaté tretry 2015. Pohár převzali přímo z rukou oštěpařské legendy Jana Železného a svým podpisem jim jej posvětil samotný USAIN BOLT!!

V. Šušková

zz3

zz7

zz1

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 5

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1133

Celkový počet návštěv: 130471