• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Exkurze OVAK – Ústřední čistírna odpadních vod

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letos poprvé se nám podařilo s žáky 9. tříd navštívit Ústřední čistírnu odpadních vod v Ostravě Přívoze (OVAK). Žáci sice teorii čištění odpadních vod znali již z učiva 8. ročníku chemie, ale nedokázali si představit, jak probíhá skutečný proces čištění v praxi. Mnozí z nich byli tímto zážitkem zcela konsternováni a s uznáním ocenili „drsnou“ práci zaměstnanců ČOV. Věříme, že společnost OVAK nám vyjde vstříc a umožní i v dalších letech exkurze do jejich provozů.

Mgr. H. Krahulová, M. Havránková

ov

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 82

Včerejší návštěvy 55

Návštěvy tento měsíc: 1136

Celkový počet návštěv: 137404