• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Exkurze OVAK – Ústřední čistírna odpadních vod

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Letos poprvé se nám podařilo s žáky 9. tříd navštívit Ústřední čistírnu odpadních vod v Ostravě Přívoze (OVAK). Žáci sice teorii čištění odpadních vod znali již z učiva 8. ročníku chemie, ale nedokázali si představit, jak probíhá skutečný proces čištění v praxi. Mnozí z nich byli tímto zážitkem zcela konsternováni a s uznáním ocenili „drsnou“ práci zaměstnanců ČOV. Věříme, že společnost OVAK nám vyjde vstříc a umožní i v dalších letech exkurze do jejich provozů.

Mgr. H. Krahulová, M. Havránková

ov

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 5

Včerejší návštěvy 39

Návštěvy tento měsíc: 1133

Celkový počet návštěv: 130471