• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Exkurze v pivovaru Ostravar

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Všichni víme, jak těžké je zaujmout dnešní žáky 9. třídy, zvláště pak po přijetí na SŠ. Proto jsme se letos snažili, co nejvíce propojit jejich teoretické znalosti z chemie a fyziky s praktickým životem a podnikli několik exkurzí do různých výrobních provozů v našem regionu (Elektrárna Dětmarovice, ArcelorMittal Ostrava, ÚČOV - OVAK).

Jednou z posledních kapitol chemie je biotechnologie - výroba piva, vína, cukru, atd…, a proto jsme si nemohli nechat ujít návštěvu Pivovaru Ostravar. Žáci se sice pivem neosvěžili, ale i přesto se exkurze velice líbila, díky přehlednému, zajímavému a vtipnému výkladu průvodce Romana Végha, který žáky motivoval různými otázkami a soutěžemi o ceny.

Mgr. Krahulová Hana, Havránková Marie

Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar
Exkurze v pivovaru Ostravar

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 528

Celkový počet návštěv: 154153