• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Školní výlet 9.B

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve dnech 24. a 25.6. 2015 vyrazila třída 9.B na školní výlet do TepFaktoru v Chotilsku. Žáci se po rozdělení do týmů proměnili v dobyvatele pevnosti- velmi podobné francouzské televizní soutěži Pevnost Boyard. Za asistence piráta Jacka Sparoua čekala na nás velice zábavná hra, kde jsme mohli předvést své schopnosti v různých dovednostech, jako je důvtip, odvaha a tělesná zdatnost.

Po aktivní týmové hře jsme vyrazili do Prahy- Karlína, kde jsme se ubytovali a vyrazili na večerní vycházku Prahou podél Vltavy- kolem Štvanice, na Karlův most. Děti sice plánovaly co nejpozdější večerku, ale po vydatném a náročném dni samy naskákaly do postelí…Ráno, osvěženi sprchou a chutnou snídaní jsme vyrazili na prohlídku památek : Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most, Pražský hrad, Kampu…Nabiti novými dojmy jsme spěchali na nádraží, odkud nás Pendolino zakrátko dovezlo domů. Výlet se všem velmi líbil a žáci posmutněli, že touto vydařenou akcí pro ně vlastně skončila éra základní školní docházky a teď už na ně čekají další snad taky krásné životní etapy…

M. Havránková

ŠKOLNÍ VÝLET 9.B
ŠKOLNÍ VÝLET 9.B
ŠKOLNÍ VÝLET 9.B
ŠKOLNÍ VÝLET 9.B
ŠKOLNÍ VÝLET 9.B
ŠKOLNÍ VÝLET 9.B

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 528

Celkový počet návštěv: 154153