• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Výlet na Baldovec 24.-25.6. 2015

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Školní výlet třídy 9.A do překrásné přírody Moravského krasu se opravdu vydařil. Počasí nám přálo, a doprava fungovala, až na téměř dvouhodinové čekání na zpožděný vlak v Olomouci, skvěle. Po příjezdu a okamžitém ubytování v kempu uprostřed lesů začal odpolední program – míčové hry a poté činnost, kterou je Kemp Baldovec vyhlášený – lezení. Dětem byly rozdány celotělové sedáky a po krátké instruktáži o jištění byly rozděleny do 3 až 4-člených družstev.

Každý měl možnost vybrat si trasu podle náročnosti, ti obratnější mohli dokonce zkusit zdolat převis. Oříšek na přemýšlení a obratnost byla trasa, kterou si lezec chystal postupným přemisťováním kolíkových chytů. Následující hodina byla strávena na lanovém centru, které zlákalo i ty, kteří měli z lezecké věže respekt a rozhodli se raději zústat v jejím úpatí. Po večeři byl program v režii třídy – hrála se hra na schovávanou, hádej, kdo je vrah, a někteří si zahráli tenis. Dobrou noc nám přišli dát liška a ježek, a pak už jsme jen spali a spali…
Následující den jsme rádi – neradi poznávali krásy kraje. Krátká 6-kilometrová procházka na zříceninu hradu Holštejn, pod kterým jsou vyhlášené lezecké terény a hospoda, nás unavila natolik, že po návratu se chtělo už jen valet se na rozlehlých trávnících, kterými kemp oplývá. Oběd, hodinka u bazénu a byl čas k odchodu. Budeme vzpomínat …

V. Šušková

9.A

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 51

Včerejší návštěvy 130

Návštěvy tento měsíc: 4201

Celkový počet návštěv: 163539