• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Dům přírody Poodří

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Na přelomu května a června navštívili žáci 7. ročníku Dům přírody Poodří spolu s expozicemi záchranné stanice ČSOP pro zraněná zvířata v Bartošovicích. Seznámili se s živočichy i zajímavými rostlinami, které se v Poodří vyskytují v lesích nebo ve vodním prostředí Odry a rybníků.

Dozvěděli se, kdy je potřeba lidského zásahu do chodu života v přírodě a kdy naopak i dobře míněné lidské jednání může ve skutečnosti život zvířete zmařit. Děti upoutaly obří modely bezobratlých , ale i nebezpečná samice orla skalního nebo roztomilí králíci. Zahradní plastika znázorňující řeku Odru s funkčními stavidly a mlýnkem si získala srdce všech.

H. Reichová

Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří
Dům přírody Poodří

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 35

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 1999

Celkový počet návštěv: 147892