• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Učíme se podnikat

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V letošním školním roce se 8 žáků 7.B třídy zapojilo do projektu „Učíme se podnikat“. Hlavním cílem byla podpora podnikavosti žáků prostřednictvím založení a fungování fiktivních firem. Po dobu 7 měsíců žáci rozvíjeli svou podnikavost, tvořivost, schopnost plánovat i řídit. Velkým přínosem byla i nutnost vzájemné spolupráce. Motivací byl závěrečný veletrh, který se konal ve Stříteži u Jihlavy, kde žáci svou firmu prezentovali před dalšími soutěžícími z 22 škol Moravskoslezského kraje a kraje Vysočina.

Naším cílem bylo přinést na trh výrobek, který nejen udělá radost, a to jak malým, tak i velkým, ale navíc provoní celý byt. Právě proto jsme se rozhodli vyrábět tradiční medové perníčky. Žáci se také seznámili s teorií základů podnikání, vytvořili vlastní logo, slogan, vizitky i jmenovky.Byla to velmi dobrá zkušenost nejen pro mne, ale i pro samotné žáky. Je zřejmé, že teorie, kterou jsme se celou dobu prokousávali, nám utkví v paměti jen okrajově, ale na druhou stranu děti poznaly, že podnikání není o okamžitém zisku peněz, ale o velkém úsilí a odhodlání vést firmu tak, aby naopak nebyla prodělečná a postupem času se stala úspěšnou.

Mgr. Eva Černochová

Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat
Učíme se podnikat

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 82

Včerejší návštěvy 173

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833