• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Velký svět techniky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V týdnu před prázdninami se třídy 6.B, 8.B a 8.C vydaly do Dolní oblasti Vítkovic, aby si v praxi vyzkoušely nejen fyzikální znalosti. Jejich cílem byl totiž nedávno otevřený Velký svět techniky. Žákům se prohlídka Velkého světa moc líbila, vyzkoušeli si spoustu fyzikálních zákonů, pohráli si s elektrickým proudem, vyzkoušeli si, jak se pohybují zvířata… Perfektním zakončením bylo 3D filmové představení o době ledové. Dětem se netradiční výuka líbila, navíc ji díky podpoře města mohli absolvovat zcela zdarma.

L. Zárubová

Velký svět techniky
Velký svět techniky
Velký svět techniky
Velký svět techniky
Velký svět techniky

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 177

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4632

Celkový počet návštěv: 153010