• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Nové učebny dokončeny!

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pátek 17. července byla dokončena rekonstrukce dvou přírodovědných učeben. Učebny byly rekonstruovány v rámci projektu Modernizace přírodovědných a technických učeben základních škol na území Městského obvodu Poruba. Nové vybavení učeben zahrnuje nový nábytek pro žáky, pracoviště učitele, elektrické zatemnění oken, nové tabule s dataprojektory a vizualizéry. Učebna zeměpisu bude navíc vybavena tablety pro žáky. Vše je doplněno o nové podlahové krytiny a úložné prostory.

P. Polášková

u1                     u2

u3                     u4

                              učebna Zeměpisu                                                                       

u5                    u6

                            učebna Přírodopisu                                                                   

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 16

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 428

Celkový počet návštěv: 167104