Nové učebny dokončeny!

V pátek 17. července byla dokončena rekonstrukce dvou přírodovědných učeben. Učebny byly rekonstruovány v rámci projektu Modernizace přírodovědných a technických učeben základních škol na území Městského obvodu Poruba. Nové vybavení učeben zahrnuje nový nábytek pro žáky, pracoviště učitele, elektrické zatemnění oken, nové tabule s dataprojektory a vizualizéry. Učebna zeměpisu bude navíc vybavena tablety pro žáky. Vše je doplněno o nové podlahové krytiny a úložné prostory.

P. Polášková

u1                     u2