• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Žáci čtvrtých ročníků na dopravním hřišti

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Tak jako každý rok, i letos navštívili žáci čtvrtých ročníků Dopravní hřiště Ostravě- Přívoze. Pod vedením městských policistů si děti oprášily vědomosti, které získaly v loňském školním roce. A protože cvičení dělá mistra, čekala na žáky po teoretické části část praktická. Na kolech či koloběžkách brázdili silnice a řešili náročné křižovatky. Na jaře se na dopravní hřiště vrátí a pokusí se získat "Řidičák na kolo" :).

L. Hadašová
foto

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 190

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4645

Celkový počet návštěv: 153023