• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výsledky z akce na podporu hipoterapie pro děti

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I v letošním roce jsme se zapojili do veřejné sbírky na podporu hipoterapie pro děti . Žáci, rodiče a zaměstnanci školy si kupovali výrobky s obrázky koní, např. záložky do knih, pohlednice, placky na připnutí, samolepky, tetovačky, hopíky. Díky naší finanční podpoře si bude moci občanské sdružení Chrpa zakoupit a vychovávat koníky a následně je pak poskytovat hiporehabilitačním centrům, kde se léčí nejrůznější zdravotní problémy dětí i dospělých. Děkujeme všem, kteří se rozhodli tuto veřejnou sbírku podpořit.

Výsledky sbírky   

P. Polášková

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 3

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 528

Celkový počet návštěv: 154153