• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výsledky z akce na podporu hipoterapie pro děti

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

I v letošním roce jsme se zapojili do veřejné sbírky na podporu hipoterapie pro děti . Žáci, rodiče a zaměstnanci školy si kupovali výrobky s obrázky koní, např. záložky do knih, pohlednice, placky na připnutí, samolepky, tetovačky, hopíky. Díky naší finanční podpoře si bude moci občanské sdružení Chrpa zakoupit a vychovávat koníky a následně je pak poskytovat hiporehabilitačním centrům, kde se léčí nejrůznější zdravotní problémy dětí i dospělých. Děkujeme všem, kteří se rozhodli tuto veřejnou sbírku podpořit.

Výsledky sbírky   

P. Polášková

 

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 63

Včerejší návštěvy 108

Návštěvy tento měsíc: 1441

Celkový počet návštěv: 140042