• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Adaptační pobyt 6.A

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Koncem září strávil třídní kolektiv 6.A příjemný týden v kraji břidlice a řeky Moravice v Jánských Koupelích na Vítkovsku. Počasí bylo příznivé, nálada výborná, a aktivity přepestré. Hned první den měly děti kratší procházku přerušovanou hrami po břidličné stezce do vesničky Zálužné. Večer byl na programu vědomostní kvíz na téma těžba břidlice v místním kraji, založený na informacích, které si děti vyčetly na informačních tabulích v průběhu stezky. Úterý se neslo v duchu přísloví „líná huba –holé neštěstí“, nebo taky „kdo nemá v hlavě, má v nohách“. Děti sbíraly přísloví, rozesetá v blízkém okolí, přitom si zaběhaly, zahrály pantomimu a zauvažovaly nad tím, co to či ono přísloví znamená. Stezka odvahy v podvečer ukázala, kdo „má v kalhotách“ a kdo „je Jura“.

Středa byla zlatým hřebem programu – lezecký výcvik na blízkých Kružberských skalách, jištěný hasičským sborem z Ostravy – Poruby a návrat malebným údolím Moravice se zastávkou na renovovaném Davidově mlýně.
Ve čtvrtek se líbila odpolední táborová hra „Den Trifidů“, inspirovaná stejnojmenným sci-fi románem, ve které děti musely spolupracovat v týmech za ztížených podmínek.
Jako třídní učitelka bych ráda pochválila děti 6.A za jejich nadšení pro věc, kamarádství, nebojácnost. Věřím, že po tomto pobytu se známe zase o něco lépe a na společné, příjemné chvíle budeme rádi vzpomínat.

V. Šušková

xx

xy

xs

sd

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 76

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 601

Celkový počet návštěv: 154226