• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Návštěva planetária

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 12.10. uskutečnila 5.A s 5.C společně procházku do planetária. Vzhledem k probíranému učivu o sluneční soustavě jsme měli možnost vidět noční oblohu s promítnutím krátkého filmu. Celá akce byla završena interaktivní výstavou, která je součástí nového planetária. Děti si mohly vyzkoušet, jak vzniká tsunami, dozvědět se o planetách a spoustu věcí s tím souvisejících. Je skvělé mít planetárium tak blízko a moci jej využít. Vřele doporučujeme!!!!

H. Kočí

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 214

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5194

Celkový počet návštěv: 153572