• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Jednoznačný postup do finále v halové kopané

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 20.10 se zúčastnil chlapecký výběr sedmých tříd úvodního kola v halové kopané. Kluci odehráli dvě utkání s celkovým skóre 27:1 a jednoznačně tak postoupili do čtvrtečního finále, ve kterém se střetnou s nejlepšími týmy první skupiny. Za zmínku stojí výkon Adama Knebla, který dokázal vstřelit během 35 minut 14 branek. Doufáme, že kluci na výborný výkon navážou a zpříjemní si víkend medailovým úspěchem.

M. Kužel

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 529

Celkový počet návštěv: 154154