• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Oslava Halloweenu na 1. stupni

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V pondělí 26.10. a v úterý 27.10. jsme na prvním stupni oslavili s dětmi Halloween. Žáci si tak mohli vyzkoušet pravou halloweenskou zábavu při tradičním lovení jablíček, tak jak je zvykem v anglicky mluvících zemích. V některých třídách, kde se děti převlékly do kostýmů jsme mohli uskutečnit i přehlídku masek, taneční rej a jiné soutěže. Děti v nižších třídách především pobavila soutěž balení mumií na čas.

Ve vyšších ročnících jsme se věnovali i zábavnému rozšiřování halloweenské slovní zásoby a to formou přiřazování slov a obrázků, popisu slov na čas, kvízům, pátrání po ukrytých slovech a dalším hudebním i výtvarným činnostem. Děti byly spokojeny, že prožily v rámci výuky cosi tajemného a legračního a my s nimi.

Marie Serdeľová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 0

Včerejší návštěvy 82

Návštěvy tento měsíc: 4455

Celkový počet návštěv: 152833