• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Úspěch na logické olympiádě

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Příloha bez názvu 00008   V říjnu proběhla v celé republice Logická olympiáda, což je soutěž pořádaná Mensou České republiky založená na logických úlohách, jejichž řešení vyžaduje samostatný a kreativní přístup. Nerozhodují zde naučené znalosti, ale schopnost samostatného uvažování a pohotového rozhodování.

Z naší školy se účastnilo 59 žáků z 6. – 9. tříd a 38 z nich patří mezi 75% nejlepších řešitelů.
Bart BRETTSCHNEIDER z 9. A se zařadil mezi 60 nejlepších účastníků a ze silné konkurence 3003 žáků Moravskoslezského kraje postupuje do krajského kola! Bartovi moc gratulujeme a držíme palce v dalších logických bojích.

E. Koloničná

ss

sss

ssss

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 60

Včerejší návštěvy 180

Návštěvy tento měsíc: 2477

Celkový počet návštěv: 145710