• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Florbalová naděje

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Po loňském úspěšném tažení ve florbale, kdy nám jen o malinký kousíček unikl postup na republikové finále, jsme i letos chtěli navázat nějakým vítězstvím. Chlapcům se to bohužel nepodařilo a o jediný gól zůstali za branami postupu. Ale dívky 8. A a 9. A smůlu prolomily a bez jediného obdrženého gólu si došly nebo spíše doběhly :-) pro zasloužené vítězství a postup do finále obvodního kola. Tak jim držme palce, ať dále pokračují stále vítězně!

E. Koloničná

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 60

Včerejší návštěvy 180

Návštěvy tento měsíc: 2477

Celkový počet návštěv: 145710