• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Střípky ze školy v přírodě

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Do nového týdne jsme vykročili s hlavou plnou víkendových zážitků.  V sobotu jsme uspořádali pyžamovou diskotéku, na které si děti mohly zatancovat s žáky z ostatních škol. Kdo by čekal stud a ostych, ten by se mýlil. Nebyla nouze o zajímavé taneční kreace ani o týmové výkony. V neděli jsme vyrazili na půldenní túru po okolí, navštívili místní muzeum a podívali se na uzavřené železné doly. Po návratu jsme víkend zakončili vyhodnocením týdenních úklidů a týmovými soutěžemi.

Kromě soutěží a volné zábavy se také učíme a troufám si říci, že v přírodních vědách se z nás stali hotoví odborníci.
Přestože se zásoby proviantu z domova téměř vyčerpaly, pocit hladu nikomu nehrozí. Kuchyně je zde výborná – všem nám chutná, někomu i dvakrát :-)

M. Kužel

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 19

Včerejší návštěvy 379

Návštěvy tento měsíc: 870

Celkový počet návštěv: 167546