• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Příroda s otazníky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

5. 11. se 12 žáků 7. ročníku zúčastnilo soutěže "Příroda s otazníky", kterou pořádá Středisko přírodovědců  při SVČ Korunka. Děti soutěžily ve vědomostech o lese. Určovaly druhy stromů a keřů, vycpaniny ptáků, odpovídaly na záludné otázky přírodovědného testu. Naše nejúspěšnější družstvo ( A. Kasková, S. Bernovská a S. Goronová) postoupilo do jarního finále, které se bude konat  skutečně v  přírodě.

H. Reichová

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 4

Včerejší návštěvy 249

Návštěvy tento měsíc: 529

Celkový počet návštěv: 154154