• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Příroda kolem nás

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

je název volitelného předmětu pro žáky 7. ročníku. Cílem výuky je seznámit děti s přírodními zajímavostmi v jejich nejbližším okolí. V průběhu školního roku děti navštíví  mnohá chráněná území Ostravska, prakticky si vyzkoušejí práci s atlasy, klíči, mikroskopy, budou pozorovat změny v přírodě v  průběhu všech ročních období . Na podzim jsme se věnovali hlavně dřevinám, určování druhů, užitku z dřevin.  Na památných stromech parku v Třebovicích se děti pokusily také o odhad výšky a stáří stromů. A kouzlo spadaného listí bylo tak neodolatelné...

H. Reichová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 1

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 1965

Celkový počet návštěv: 147858