• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Již tradičně jsme se s žáky devátých tříd zapojili do soutěže „Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR“.  Soutěž probíhá ve čtyřech kolech, první kolo probíhá na ZŠ formou testování teoretických znalostí, druhé kolo prověří teoretické znalosti na půdě SPŠCHG Ostrava, třetí kolo laboratorní dovednosti soutěžících v laboratořích SPŠCHG Ostrava a čtvrté kolo bude celostátní, které proběhne na Univerzitě Pardubice.

První kolo se uskutečnilo ve dnech 9. 11. a 10. 11. 2015 na naší základní škole, kdy žáci při hodině chemie vypracovali test. Tři nejúspěšnější žáci Natálie Rozumová, Jan Telnar a Linda Školová (náhradníci Rostislav Mikuš,  Bart Brettschneider)  postupují do druhého kola soutěže, kde 10. 12. 2015 prověří své teoretické znalosti na půdě SPŠCHG Ostrava. Gratulujeme a držíme palce.

H. Krahulová

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 69

Včerejší návštěvy 180

Návštěvy tento měsíc: 2486

Celkový počet návštěv: 145719