• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Škola v přírodě 5.A - první týden

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Dne 16.11. vyjela třída 5.A do školy v přírodě na Malou Morávku. Vyrazili jsme s úsměvem, těšili jsme se. Po příjezdu jsme se naobědvali, ubytovali a vyrazili ven na první enviromentální výuku. Tématem byly nerosty a horniny. Své nově nabyté znalosti jsme si ověřili v soutěži AZ kvíz. Poté následovala chutná večeře a chvilka volného času. A první den byl za námi.

V úterý 17.11. jsme hned po snídani vyrazili ven a zabývali jsme se ekosystémem les. Chování v přírodě nám není cizí, proto jsme se snažili dodržovat zásady. Bohužel počasí nám nepřálo, takže jsme zmokli. Po polední pauze jsme opět vyrazili do mírně deštivého počasí. Odpolední aktivity nás bavily.

H. Kočí

Středa 18.11. byla pod tématem Potravinový řetězec. Po úvodní besedě v místnosti jsme se přesunuli do blízkého lesa, kde si děti zahrály hru na veverky a kuny. Druhá hra byla na vyzkoušení si potravinového řetězce. Každé dítě dostalo roli nějakého živočicha či rostliny. Po dobrém obědě jsme se vydali do blízkého hotelu Kamzík na bazén. Děti to přijaly s neskrývaným nadšením a odpoledne se vydařilo. Po večeři nás čekala stezka odvahy.

Také 19.11. jsme se pilně věnovali enviromentální výchově. Tentokrát jsme šli objevovat krásy protějšího lesa a zkoumat, kteří živočichové tam bydlí. Vyzkoušeli jsme si postavit různá obydlí a napsat k nim příběh. Odpolední hru v lese nám překazilo velmi špatné počasí. Zato náladu nám spravila večerní diskotéka. Už se těšíme na další.

H. Kočí

V pátek 20.11. jsme vyrazili na celodenní výlet do Karlovy Studánky. Typicky podzimní počasí nám nevadilo, důležité bylo, že nepršelo. Krásnou procházku lesem jsme završili prohlídkou lázeňského městečka s nejčistším vzduchem a ochutnávkou tamnější léčivé vody. Po možnosti nakoupit si v nákupním středisku Hruška jsme se mohli vydat na cestu zpět. Mírný deštík nám náladu nepokazil. Po krátkém odpočinku na pokojích jsme začali nacvičovat choreografii na příští diskotéku. Náročný den jsme zakončili videoprojekcí. Další den je za námi a zase byl prima.

H. Kočí

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 88

Včerejší návštěvy 95

Návštěvy tento měsíc: 2383

Celkový počet návštěv: 148276