• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Hello from England

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V neděli 15. listopadu v 6.30 hodin odjelo 30 žáků s třemi pedagogickými pracovníky do Anglie. Ve 14.20 hodin opustil autobus republiku.16. listopadu, krátce před čtvrtou hodinou ranní, se nalodil na trajekt. V sedm hodin připlul trajekt ke břehům Anglie. Celá cesta trvala 25 hodin, proběhla bez problémů a v pohodě. Po příjezdu do Brightnu jsme se seznámili s centrem města.

Prošli jsme se po známém molu Brighton Pier a navštívili jsme zábavní centrum. Slunečné počasí jsme si užili na pláži. Pak nás čekala návštěva místního mořského akvária Sealife Centre. Konec dne si především děvčata užila v Primarku. Příjemnou tečkou byla večeře. V nabídce se objevila špenátová polévka, lasagne, pizza a samozřejmě nemohly chybět typické chips a apple pie.

Zdraví vás účastníci zájezdu

Druhý den

Druhý den byl zahájen výbornou anglickou snídaní. Dětem byly nabídnuty fazole v tomatové omáčce, toasty, jogurty, šunka, sýr, anglická slanina, vaječina, džemy, ovoce, jogurty atd. Dnešní den nás čekal výlet na pláž u překrásných křídových útesů u Seven Sisters.V čase obědu jsme hlad zahnali výbornými sendviči z obědového balíčku. Typické deštivé počasí nás potkalo na Beachy Head, proto na vyhlídku vyšli jen největší odvážlivci. Po návratu jsme dnes poprvé navštívili English language school. Příjemné učitelky děti rozdělily do čtyř skupin a výuka začala! Dnes už se těšíme na večeři a teplou sprchu :).

Zdraví vás účastníci zájezdu

Den třetí

Dnešní den proběhl v námořnickém duchu a započal výletem do Portsmouthu. Přístav nás přivítal slunečným počasím. A i díky tomu jsme měli úžasný výhled z věže Spinnaker Tower. Adrenalinovým zážitkem bylo procházet se po prosklené podlaze a vidět do hloubky 50 metrů. Poté nás přivítala plachetnice HMS Warrior 1860, kterou jsme mohli doslova prolézt od podpalubí. V 14.45 jsme již zasedali do lavic a těšili se na naše anglické učitele :).

Zdraví vás účastníci zájezdu

Den čtvrtý

Vítejte ve světě shopaholiků! Dnešní den jsme věnovali nákupům suvenýrů a pohlednic. Mimo to jsme ještě navštívili obchůdky, kde se dá nakoupit za libru. Děvčatům se rozsvítila očka v místním Primarku. Abychom jen nenakupovali, čekala nás prohlídka historického The Royal Pavilion. Odpoledne jsme se naposledy sešli ve studijních skupinách na jazykové škole a drobnými dárečky jsme se rozloučili s našimi učiteli. Radost jsme udělali hrníčkem nebo koníkem. Děti obdržely certifikáty o absolvování výuky.  A zítra volá Londýn.

Zdraví vás účastníci zájezdu   

Den pátý

Den pátý jsme hned v sedm hodin ráno místního času naložili zavazadla a vydali jsme se autobusem směr Londýn. Po dvou hodinách cesty jsme dorazili pod London Eye a hned nás čekala vyhlídková jízda. Londýn jsme 30 minut měli jako na dlani. Pak jsme se vydali pěší chůzí obdivovat nejznámější místa a památky např. Big Ben, Picadilly Circus, Trafalgar Square, Buckingham Palace atd. Na závěr jsme si prohlédli Science Museum. V sedm hodin večer jsme se opět vydali na cestu, tentokrát směr domů.

Zdraví vás účastníci zájezdu

foto

 

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 211

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5191

Celkový počet návštěv: 153569