• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Plavecké závody - doplněno o výsledky

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve čtvrtek 26. 11. 2015 proběhly školní plavecké závody, kterých se účastnily všechny třídy druhého stupně. Žáci soutěžili v kategorii jednotlivců na délku 50 m volným stylem a nejlepší plavci pak ve čtyřčlenné smíšené štafetě 4x 50m volným stylem. U většiny dětí bylo vidět velké zlepšení plavecké techniky. Mnozí si pro závod zvolili styl kraul, někteří však ve srovnatelných časech plavali znak.

Po závodech následovalo vyhodnocení. Nerychlejší štafety obdržely diplom a malou sladkost, jednotlivci získali také opravdové medaile! Děkujeme všem organizátorům za pohodový průběh akce a dětem za úžasnou atmosféru a podané výkony!

M. Kužel

foto     výsledky

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 45

Včerejší návštěvy 34

Návštěvy tento měsíc: 2009

Celkový počet návštěv: 147902