• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz

Vánoční dílny a den otevřených dveří

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Ve středu 9. 12. proběhly na naší škole Vánoční dílny, ve kterých si mohly děti na připravených stanovištích vytvořit výrobky s vánoční tématikou. Tvořily se svícny, různé ozdoby, přáníčka, drobné dárky, malovalo se na počítači a dokonce zde byla i pošta pro Ježíška. Rodiče a přátelé školy napekli a nachystali občerstvení, Klub rodičů uvařil punč, družinka a větší děti vyrobili drobné dekorace, které prodávali na minijarmarku, v tělocvičně byla připravena andělská dráha. K tomu jste ve škole mohli potkat anděly, kteří pomáhali dětem s výrobou, podávali informace a směřovali návštěvníky na stanoviště.

Celá akce byla spojena se dnem otevřených dveří naší školy, kde se nejen rodiče budoucích prvňáčků mohli podívat do školy, okouknout si před zápisem výuku 1. tříd a v neposlední řadě se pedagogů nebo vedení školy mohli zeptat na to, co je zajímalo.
Pomyslným završením příjemného odpoledne bylo vystoupení školního sboru před budovou, kde jsme se přidali k celosvětové akci Česko zpívá koledy a za svitu luceren jsme se sborečkem zapěli nejznámější české koledy.
Celá akce se vydařila, děti odcházely nadšené a natěšené na Vánoce a rodiče si připomněli, že předvánoční doba není jen časem úklidu, shánění dárků, ale hlavně pohody strávené s blízkými.

L. Vyparinová

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 14

Včerejší návštěvy 30

Návštěvy tento měsíc: 426

Celkový počet návštěv: 167102