• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Výtvarná soutěž Tajemný svět barev- "Mladý designér"

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

Žáci naší školy se v hodinách výtvarné výchovy zúčastnili výtvarné soutěže Tajemný svět barev - „Mladý designér".Úkolem bylo vytvořit návrh a poté model na cokoliv, z materiálu, který žákům nejvíce vyhovoval a byl dostupný. Tvořilo se z papíru, dřeva, látky, atd. . Nejzdařilejší práce byly odeslány na soutěž, kde odborná porota vybrala vítězné práce našich žaček.


1. stupeň – Sabina Šostoková, 4. C
                  Anna Marie Osršulíková, 4. C
2. stupeň – Anežka Cigánová,7. A
                  Veronika Hejnalová, 8. B


V úterý 15. 12. 2015 bylo slavnostní vyhodnocení soutěže s doprovodnými soutěžemi. Žačky si předání cen náležitě užily a odcházely s krásnými pocity i plnou náručí hodnotných výtvarných knih a pomůcek.

A. Mičíková

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 235

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5215

Celkový počet návštěv: 153593