• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Vánoční turnaj ve vybíjené a florbalu

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V posledních dnech je ve škole na každém rohu cítit vánoční atmosféra. Děti se už  nemohou dočkat nadílky a jejich pozornost se tak mírně otřásá. Naštěstí existuje jednoduchý způsob, jak lze člověka strhnout jediným směrem - sportem. Uspořádali jsme proto dětem předvánoční turnaj ve vybíjené a florbalu, kterého se účastnil celý druhý stupeň naší školy a děti tak mohly konečně změřit síly i s ostatními třídami, které vlastně na mimoškolních turnajích nepotkají.

Turnaj probíhal již od ranních hodin. Nejdříve se mezi sebou utkaly ve vybíjené šesté ročníky. Přestože vyhrála třída 6.A, jejich soupeři jim dali pořádně zabrat. Následovaly utkání sedmých tříd, kde většina účastníků také předpokládala jasnou dominanci sportovní třídy. Opak byl ale pravdou. Vítězství na svou stranu strhla třída 7.B a dokázala, že v sobě skrývá velké sportovní talenty. Po vybíjené následoval turnaj osmých a devátých tříd ve florbalu. Hráli jsme systémem ,,každý s každým,, a odehráli jsme celkem 15 zápasů po 7 minutách. Zde už byl patrný rozdíl mezi profíky a všestrannými sportovci. Na třetím místě se umístila třída 8.A. Druhé a první místo získaly družstva z 9.A, kdy první z nich prošlo turnajem bez jediné porážky a v jednom zápase se tomuto družstvu podařilo dokonce vstřelit více než jednu branku za minutu. Rozdíl mezi školními a mimoškolními turnaji spatřuji v atmosféře. Hrají totiž kamarádi proti kamarádům a porážku tak mnohá družstva vzala více než sportovně.
Děkujeme všem žákům za reprezentaci své třídy, pod stromeček přejeme méně hraček a více sportovního vybavení a do nového roku mnoho sportovních úspěchů.

M. Kužel, M. Uhýrková, E. Koloničná

foto

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 88

Včerejší návštěvy 95

Návštěvy tento měsíc: 2383

Celkový počet návštěv: 148276