• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Logolink OP VVV hor barva cz
×

Varování

Nepodařilo se nahrát XML soubor
Premature end of data in tag item line 2
Premature end of data in tag channel line 2
Premature end of data in tag results line 2
Premature end of data in tag query line 2

Okresní kolo ve florbale a stříbrný kov !

Vytvořeno dne . Publikováno v sekci Škola

V úterý 12. 1. 2016 se družstvo dívek 6. a 7. ročníků  zúčastnilo okresního kola ve florbale. Ve velké hale SC Dubina předvedly běhavou hru, parádní střely a neskutečné brankářské zásahy! Tímto dravým přístupem vybojovaly 2.místo, bohužel již nepostupové do krajských bojů.

Složení družstva – kapitánka Klárka Dudešková, brankářka Kačka Valášková, dále pak Maruška Jančarová, Nella Šipošová, Julie Šušková, Lucka Pifková, Anežka Cigánová, Sabča Popiolková, Julie Smetanová, Sabča Kovářová  a Vivien Uvírová
Holkám velice gratuluji a věřím, že jim jejich nadšení vydrží i nadále.

M. Uhýrková

Stříbrný florbal
Stříbrný florbal
Stříbrný florbal
Stříbrný florbal

Lock full review www.8betting.co.uk 888 Bookmaker

Aktuální počasí

Ostrava

Statistika přístupů

Dnešní návštěvy 259

Včerejší návštěvy 320

Návštěvy tento měsíc: 5239

Celkový počet návštěv: 153617